Nowoczesny design w Twoim zasięgu!

Pomożemy Ci wyposażyć Twoje wnętrze w nowoczesne meble i oświetlenie.

Firma Design24 oferuje klientom nowoczesne meble, oświetlenie oraz dodatki. Posiadamy salon sprzedaży w centrum Poznania. Nasza firma powstała z myślą o osobach, dla których ważne jest piękno otacząjących ich przedmiotów i wygląd wnętrz.

Dlaczego warto nas wybrać

salon w Poznaniu doradztwo szeroka oferta kompleksowe
wyposażenie
meble na wymiar

Nasze realizacje

zdjecie1
zdjecie2
zdjecie3
zdjecie4

zobacz nasze realizacje

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas indywidualna obsługa klientów oraz bogata oferta pięknie zaprojektowanych mebli i lamp wielu europejskich, w tym również polskich marek, przodujących w dziedzinie designu.

Indywidualna obsługa i kompleksowe wyposażenie wnętrz

Każdy klient może u nas liczyć na indywidualną obsługę. Pomagamy dobrać meble najlepiej odpowiadające potrzebom i gustom.
Bogata oferta pozwala nam kompleksowo wyposażać mieszkania, domy, hotele, obiekty użyteczności publicznej, sklepy, biura, restauracje, kawiarnie, kluby, gabinety lekarskie.

Nowoczesny design w Twoim zasięgu

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór nowoczesnych mebli oferowanych przez producentów z Portugalii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Skandynawii. Uzupełnieniem naszej oferty są meble inspirowane ikonami światowego designu.
Dzięki bardzo szerokiej ofercie będziesz w stanie kupić pięknie zaprojektowane meble i oświetlenie niezależnie od budżetu, który posiadasz.

Salon w Poznaniu, klienci z całej Polski

Wszystkich klientów chętnie gościmy w naszym salonie sprzedaży w Poznaniu. Jednak dzięki możliwości zdalnej współpracy realizujemy projekty wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Jeśli jesteś z Poznania koniecznie nas odwiedź. Jeśli mieszkasz poza nim zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc wyposażyć wnętrze (+48 533-735-373).

Meble na wymiar

Oferujemy również wykonanie mebli na wymiar. W końcu to meble muszą być dopasowane do wielkości wnętrza, a nie na odwrót. Dysponujemy zapleczem technicznym, które pozwala na produkcję niestandardowych mebli zarówno dla klientów indywidualnych (zabudowy kuchenne, sypialnie, garderoby, sofy, stoły itp.), jak również firm (sklepów, hoteli, restauracji, kawiarni, banków).

Jesteś z Poznania?

Odwiedź nas!

separator

salon sprzedaży

ul. Pszenna 2, 61-663 Poznań

Jesteś z innego miasta?

Skontaktuj się z nami

separator

+48 533 73 53 73

darek@design24.com.pl

Od projektu do realizacji

Jeśli masz taką potrzebę jesteśmy w stanie wykonać również projekt aranżacji wnętrza, a następnie go wykonać. Współpracujemy ze sprawdzonymi architektami.

Meble na wymiar

Wykonujemy meble na wymiar według projektów lub inspiracji dostarczonych przez klientów.. Pomożemy Ci w tym i doradzimy.