Nowoczesny design w Twoim zasięgu!

Pomożemy Ci wyposażyć Twoje wnętrze w nowoczesne meble i oświetlenie.

Regulamin

Produkty prezentowane przez DM DESIGN JANISZEWSKA Sp. J. są reprodukcjami. Czerpią jedynie inspirację z innych wzorów, różnią się jednak wymiarami, materiałem, z którego są wykonane oraz kształtem. Zgodnie z art. 2 ust. 4 Ustawy z dnia 04.02.1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r, nr 80, poz.904) - za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem. Nie bierzemy odpowiedzialności za odsprzedawanie, oferowanie czy pokazywanie produktów z naszej oferty jako oryginalnych dzieł.

Regulamin określa zasady korzystania z katalogu artykułów oferowanych na stronie www.design24.com.pl należącej do firmy DM DESIGN JANISZEWSKA Sp. J ul.Śniadeckich 40,64-100 Leszno, Polska, posiadającej numer NIP 697-230-82-14

1. Katalog zamieszczony pod adresem www.design24.com.pl nie jest typowym sklepem internetowym. Zamieszczone w bazie produkty prezentowane są w celu zaznajomienia użytkownika serwisu z ofertą firmy DM DESIGN JANISZEWSKA Sp. J.

2. Ceny prezentowane w katalogu są cenami brutto wyrażonymi w polskich złotych. Cena podawana jest informacyjnie i nie jest wiążąca w momencie składania wstępnego zapytania w postaci zamówienia dokonanego za pomocą serwisu internetowego.